Loading Догађаји

« All Догађаји

• Овај догађај је прошао.

Изложба радова ученика и матураната Техноарт школе

5. јуна @ 19:00 - 15. јуна @ 17:00

У Манаковој кући од 5. до 15. јуна 2018. биће представљена изложба радова ученика и матураната Техноарт Београд-школе за машинство и уметничке занате.

Посетиоциће моћи да види радове ученика који су настали протекле две године из више уметничко- занатских области, као што су: јувелир уметничког предмета, стилски кројач, конзерватор и рестауратор културног добра, калиграфско- сликарски радови ( писмо, минијатуре, иницијали…). Такође на изложби ће бити приказани овогодишњи матурски радови Техноарт школе, од којих су неки радови инспирисани предметима из Збирке Христифора Црниловића која се чува у Манаковој кући (накит).

Отварање изложбе је у уторак, 5. јуна 2018. у 19 часова.

Изложбa је настала кроз сарадњу са професоркама Техноарт школе:

Деспина Црнчевић и Љиљана Лазовић

Контакта: Милена Ђурица, ликовни уредник програма, milena.djurica@etnografskimuzej.rs

Детаљи

Почетак: