• Изложба радова ученика школе Техноарт

Отварање изложбе у уторак 24. маја 2016. у 19 часова.

24. 5. – 8. 6. 2016.

ТЕХНОАРТ као школска установа има за циљ да што адекватније одговори на изазове који јој се постављају. Захваљујући свом специфичном споју уметничких смерова и машинског одсека који је основан 1962. године, добија се један занимљив, круцијални склоп који функционише већ дуги низ деценија.

У Етнографском музеју биће приказани радови ученика са смерова јувелир уметничких добара и стилски кројач. Ово је једна од могућих ситуација када се могу видети радови ученика на једном месту.

Захваљујући изложбама које се одвијају сваке године, посетиоци се упознају са нашом школом и шта све могу да ураде ученици наших смерова током четворогодишњег школовања и припремању да наставе своје школовање на неким од наших уметничких факултета.