• Концерт

швајцарског музичара Алапа Јецера одржаће се у суботу, 1. априла 2017. у 19 сати.

Алап Јецер је музици посвећен више од 30 година, и то претежно медитативном „New Age“ жанру. До сада је одржао бројне концерте широм Европе и Америке и објавио 7 компакт-дискова. У својим нежним и релаксирајућим интерпретацијама користи различите инструменте – осим гитаре, флауте и синтисајзера ту су јерменски дудук, индијска тампура и келтска харфа. Његова музика се у великој мери ослања на фолклорно наслеђе различитих земаља.

Алап Јецер у Београду наступити у оквиру своје турнеје по европским земљама.

У својим интерпретацијама Јецера користи различите инструменте – осим гитаре, флауте и синтисајзера, ту су јерменски дудук, индијска тампура и келтска харфа.

Улаз слободан.