• Новости у музејској продавници сувенира

Позивамо вас да у време новогодишњих празника посетите нашу продавницу сувенира.

Продавница сувенира Етнографског музеја у Београду је место где можете купити репрезентативне сувенире и јединствене поклоне.

У понуди наше продавнице налази се накит који је реплика средњовековног,  као и онај који је дело наших савремених уметника: Слободана Рекалића, Невене Арсић и Татијане Ђурђевић.
    Рукавице, капе, чарапе, пешкире и торбице Невенке Унгурјановић (СЗР Руке Кучево).
    Керамика Веље Ђорђевића инспирисана традиционалном керамиком.
    Тканице, ћилимчићи, кошуље… Етно мреже из Београда.
    Пустовани употребни предмети и накит.
    Кожне торбицеТеодоре Ђорђевић украшене етно мотивима.
    Свилене ешарпе с мотивом пиротског ћилима (Марушка из Чачка).
    Календар за 2015. на тему Породица.
    Сви ови предмети могу бити и пригодно новогодишњи поклони.

Специјална понуда

Од 20. децембра до Божића сва издања Етнографског музеја моћи ћете да купите с попустом од 30%.

Ново у понуди

По цени од 50 динара можете да купите каширане црно-беле фотографије већих димензија, најразличитијих тема. Фотографије су  из фонда Етнографског музеја и својевремено су коришћене као илустративни материјал уз различите изложбе.