• Концерт

У петак, 22. децембра у 18 часова у Етнографском музеју у Београду одржаће се концерт непрофитног удружења Romage.  За посетиоце Етнографског музеја чланови удружеља су  припремили репертоар састављен од до сада неизвођених или мало познатих етно песама припадника народа и националних мањина који живе у Београду. Осим музике, млади уметници ће нам приказати и народне ношње националних мањина, док ће предавачи на радионицама оперска певачица Наташа Тасић Кнежевић и мр проф етно певања Бранко Тадић током концерта објашњавати смисао сваке песме која се буде изводила.

Концерт ће бити одржан у оквиру пројекта „Вокална традиција у служби превазилажења етноцентризма и концерти“ који реализује ромско непрофитно удуржење Ромаг уз финансијску подршку Града Београда, а у сарадњи са Музичком школом Мокрањац.

Улаз слободан.