Loading Догађаји

« All Догађаји

• Овај догађај је прошао.

Домаћа црна комедија

24.11.2013. @ 20:00 - 21:30

250дин

72 ДАНА

режија и сценарио Данило Шербеџија

улоге: Раде Шербеџија, Крешимир Микић, Богдан Диклић, Мира Бањац, Небојша Глоговац, Луција Шербеџија

Америчка пензија деде Ђурађа, коју прима његова удовица Неђа, главни је извор прихода личке породице Париповић. Након што Неђа умре и њихова егзистенција постане озбиљно угрожена, глава породице, Мане, заједно са сином Тодором и братом Јојом смишља ,,интересантан” план: замена бабе! Мане је одлучан у спровођењу наума у дело, па макар морао да макне с пута радозналог комшију Милу, заинтересованог локалног полицајца, пијаног поштара, па чак и чланове властите породице. Са идејом су сви одушевљени осим Бранка, Јојиног сина, коме је једина жеља да са девојком Личом побегне што даље од њих. Он има и још један проблем. Пронашли су га утеривачи дугова због којих се и сакрио у овај крбавски заселак.

Детаљи

Датум: