• Концерт у Етнографском музеју

У суботу 24. октобра 2020.  у 18 сати  приређен je концерт победника Сабора фрулаша Србије ,,Ој, Мораво“ одржаног у Прислоници код Чачка. Беседила је госпођа Лепосава Милошевић Сибиновић академски сликар и вајар, овогодишњи домаћин сабора. Концерт је организован у оквиру пратећег програма изложбе Свирале аутора Мирослава Митровића. Извођачи су победници у категоријама изворног и савременог свирања.

У категорији изворног музицирања наступили су: Јелисавета Шутић (категорија младих од 12 до 16 година), Далибор Тодоровић из Рашке, Стефан Радовановић из Метовнице, Вељко Петронијевић из Новог Пазара и Душан Антић из Пирота, а у категорији савременог свирања: Дарко Прелић из Нове Вароши, Јанко и Богдан Лукић из Крагујевца и Светозар Шутић из Београда.