• Концерт у Етнографском музеју

У суботу 7. новембра 2020. у 18 часова  наступиће Неда Николић са својим гостима. Међу њима су: Александар Софронијевић (хармоника), Вељко Ненадић (клавир), Лука Косановић (кавал), Александар Петровић (контрабас, тамбура), Небојша Брдарић (фрула) и Александар Тирнанић (вокал).  Завршила је одсек Етномузикологије на Факултету Музичке уметности у Београду. Свирање на фрули је учила код Боре Дугића. Одржала је бројне концерте широм наше земље и  света. Један од најбољих младих фрулаша Србије. Успешно се бави педагошким радом у оквиру радионице свирања под покровитељством Министарства културе Србије.

Концерт је организован у оквиру пратећег програма изложбе Свирале аутора Мирослава Митровића.