• Отворен XXVIII Међународни фестивал етнолошког филма // Улаз на све пројекције је бесплатан

Седмог октобра је отворен 28. Међународни фестивал етнолошког филма. У препуној сали Етнографског музеја гостима фестивала и публици обратили су се Тијана Чолак- Антић Поповић, директорка Етнографског музеја и Саша Срећковић, извршни директор фестивала. У музичком делу програма наступио је Хор Kир Стефан Србин са нумером ’’Тебе појем’’и дуо Небојша и Бојана Брдарић, који су одушевили публику извођењем традиционалних песама Србије и Балкана. На крају програма фестивал је отворила редитељка Соња Благојевић Ђекић. Публика је потом уживала у пројекцији филма’’Жене’’, победника прошлогодишњег фестивала етнолошког филма.

Отварање Фестивала

Програм Фестивала налази се на сајту www.etnofilm.org

Улаз на све пројекције је бесплатан