• Снимак са онлајн отварања изложбе „Поклони и откупи Етнографског музеја у Београду 2014-2019. Личне историје – заједничко наслеђе“

Изложба је одржана у периоду од 18. августа до 3. новембра 2020. у Етнографском музеју у Београду.

Ради поштовања актуелних епидемиолошких превентивних мера, физичко присуство отварању је било онемогућено. Сама церемонија отварања, у којој су учествовали аутори и колеге из Етнографског музеја у Београду, снимљена је и уживо приказана на Фејсбук страни Етнографског музеја. Видео запис је сачуван на каналима друштвених мрежа музеја, као и на музејском сајту.

Виртуелни обилазак изложбе Поклони и откупи Етнографског музеја у Београду 2014 -2019. Личне историје – заједничко наслеђе