Новорођеним бебама додељено је још 120 ,,Културних пасоша”

31. маj 2024.
Тагови
Поводом Међународног дана детета, Етнографски музеј у сарадњи са Болницом за гинекологију и акушерство, КБЦ Звездара, наставио је доделу културних пасоша мамама новорођених беба у оквиру овогодишње кампање „Културуни пасош - рођени са културом“.

У породилишту КБЦ Звездара данас је уручено 120 пасоша мамама беба, као својеврсна добродошлица која симболизује везу између културе и породице, али и културе и појединца „Културне пасоше“ доделио је лично директор музеја, Марко Крстић.

Подсећамо, културни пасош омогућава новорођеним бебама и њиховим породицама неограничен број посета изложбама и свим програмима музеја сваког дана до првог дететовог рођендана.

„Културни пасош“ представља најлепшу добродошлицу на свет најмлађим суграђанима.

Дођи у Етнографски и кад порастеш!

Тагови