MUSEUM 4 YOU

2024.
Тагови
Обједињена улазница за 4 музеја у Београду омогућава улаз у Етнографкски музеј, Музеј Југославије, Природњачки музеј и Музеј науке и технике.

Остварите уштеду куповином обједињене улазнице за посету београдским музејима. Обједињену улазницу можете искористити у року од 7 дана од планираног датума посете.

Улазнице MUSEUMS 4 YOU можете купити онлине на платформи: Visit-Serbia.Online

Обједињена улазница MUSEUMS 4 YOU за четири музеја у Београду је настала у оквиру Пилот пројекта Повећање видљивости и доступности музеја у сфери дигиталног простора, који је реализован од стране Групе за иновације у јавним политикама Републичког секретаријата за јавне политике, Министарства културе, Министарства турсизма и омладине, Туристичке организације Београд и 4 музеја, а уз подршку ГИЗ-а Design Thinkers Academy.

Тагови